Menu

Wibratorem trzeba się umieć bawić – praktyczne porady

25 czerwca 2017 - Bez kategorii

Pouczanie jakiejkolwiek kobiety, jak ma używać wibratora, by sprawić sobie przyjemność, nie jest bynajmniej naszym celem. Jeśli jednak chodzi o wskazówki, dotyczące sposobu jego wykorzystania i kreatywnych eksperymentów, to jak najbardziej jesteśmy gotowi służyć pomocą. Dlaczego? Zależy nam na przekazaniu wiedzy mogącej podnieść jakość doznań Pań korzystających z masażerów intymnych – zarówno tych do stymulacji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Na ten temat składa się kilka czynników, a więc nie przedłużając bierzmy się za wyjaśnienia!

Jednym z ważniejszych tematów, które wiążą się ze światem wibratorów, jest kwestia higieny. Nowy produkt jest oczywiście dobrze zapakowany, więc trafia do swojej właścicielki w odpowiednim do użycia stanie. Każde jego wykorzystanie pociąga jednak za sobą możliwość rozwoju bakterii, które przez nieuwagę lub zaniedbanie mogą doprowadzić do infekcji intymnej. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że w takim przypadku o przyjemności płynącej z nawet najbardziej dopracowanego programu masażu nie może być zazwyczaj mowy. Użycie ciepłej wody z delikatnym mydłem, czy też płynów antybakteryjnych do zabawek erotycznych jest tu więc niezwykle ważne.

Drugą kwestią, którą należało by poruszyć w związku z tematem używania wibratora i związanej z tym faktem przyjemności, jest odpowiednie nawilżenie. Lubrykant nie jest bowiem jedynie domeną stosunku z partnerem, ale również użytkowania zabawek erotycznych. Zapewnia on przyjemną aplikację, mocniejsze doznania, a tym samym lepszą stymulację. Używając go jednak z wibratorem należy pamiętać by był to produkt na bazie wody – silikonowe lubrykant mogą zniszczyć powierzchnię użytkową gadżetu.

Na koniec warto by dodać, że pomimo tego, że wibratory dla kobiet zwykle kojarzą się ze stymulacją wewnętrzną, to ich wibracje mogą stać się równie odprężające jeśli zastosuje się je na zewnętrznych częściach damskich okolic intymnych. To właśnie ten sposób preferuje wiele par, które stymulację oralną łączą właśnie z delikatnym masażem końcówką wibratora coraz bardziej gotowej na pieszczoty łechtaczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *