Menu

Klasyczny wibrator, czy może… króliczek?

9 sierpnia 2017 - Bez kategorii

Jednymi z najczęściej wybieranych rodzajów wibratorów dla kobiet są króliczki i modele klasyczne. Te drugie to, jak nie trudno się domyślić, najprostsze zabawki, z gładką powierzchnią (niekoniecznie ukształtowaną naturalistycznie i przypominającą kształt penisa), czasem lekko profilowaną, np. by pomóc swojej użytkowniczce w odnalezieniu i stymulacji punktu G. Ich wygląd oczywiście mniej lub bardziej sugeruje przeznaczenie, jednak najnowsze modele należące do tej kategorii mogą poszczycić się całkiem niewinnym i nowoczesnym wyglądem, za którym drzemie oczywiście ogromny i rozkoszny potencjał. Pierwsze zaś to japońska koncepcja… która w krótkim czasie podbiła cały świat i dostępna jest z ofercie największych producentów wibratorów. Który rodzaj zabawki jednak wybrać?

Co ma do zaoferowania króliczek?

Modele wibratorów określane jako króliczki to zwykle połączenie klasycznego modelu znanego z oferty danego producenta z tzw. króliczymi uszkami, czyli kilkucentymetrową, elastyczną wypustką u nasady powierzchni użytkowej zabawki. Owe uszka mają również nierzadko swój własny, działający autonomicznie silniczek, więc mogą zaoferować swojej użytkowniczce:
– jednoczesny masaż wewnętrzny i zewnętrzny,
– stymulować w tym samym czasie wnętrz pochwy, wejście do pochwy i łechtaczkę lub okolicę anusa,
– zastąpienie trzech osobnych urządzenia do stymulacji każdej z wyż. wym. strefy erogennej,
– podobną cenę, co w przypadku klasycznego modelu,
– osobne tryby wibracji dla „uszu” i głównego trzonu gadżetu do intymnego masażu.

Dla kogo klasyczne modele wibratorów?

Na tle możliwości swoich króliczych kuzynów klasyczne wibratory wypadają dość blado, jednakże statystyki sprzedaży wyraźnie wskazują, iż to najprostsza forma cieszy się największą popularnością wśród klientek sklepów erotycznych. Czyżby chodziło o niewiedzę na temat japońskiej innowacji i korzyści z niej płynących? A może panie boją się zwykle mocniejszych wrażeń i dlatego wybierają „nudniejsze” modele? Naszym zdaniem klasyka cieszy się tak sporym zainteresowaniem ze względu na… poziom potrzeb korzystających z nich Pań. Najwidoczniej dodatkowa stymulacja i urządzenie 3in1 nie są im niezbędne lub całkowicie zbędne w zabawie (przypominamy, iż wiele kobiet kupuje wibrator jedynie po to, by uczynić z niego element gry wstępnej, a nie główne danie). Prostota jest więc dla tych, których nie podniecają eksperymenty oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem doznani fundowanych przez wibratory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *