Menu

Szukasz luksusowego wibratora? Wybierz jeden z tych!

12 września 2017 - Bez kategorii

Wibratory, na przestrzeni lat, dość wyraźnie zaczęły tracić status wstydliwej tajemnicy każdej kobiety, która chce rozładować swoje podniecenie, jednak nie ma partnera. Współcześnie posiadanie go to oznaka wyzwolenia, kreatywności w sypialni – są nawet modele dla par – oraz wyzbycia się strachu przed przyjemnością, spełnieniem i szczęściem.

Są jednak klienci, którym zwykły model masażera intymnego (np. We-Vibe 4 Plus) nie wystarczy i szukają w tym asortymencie czegoś bardziej nietypowego, by nie powiedzieć luksusowego. Jakość wykonania jest oczywiście niezwykle ważna w przypadku tego typu gadżetów, ponieważ gwarantuje bezpieczną zabawę. Jak się za chwilę przekonacie istotne mogą być tu również inne szczegóły specyfikacji.

Co ty na to, by zamiast klasycznego wibratora zaprosić do swojego świata doznań magiczną różdżkę, która będzie w stanie stymulować twoje ciało od zewnątrz i w każdym miejscu? Zainteresowanie tego typu opcją jest większe niż mogło by się zdawać. Mamy tu więc niewinny masażer z długą rączką i zakończony miękkim, pokrytym medycznym silikonem „grzybkiem”. Przyłożenie go w dowolnym miejscu do skóry i uwolnienie wibracji gwarantuje momentalne odprężenie, a bezprzewodowa technologia zasilana wbudowanym akumulatorem zapewnia odpowiednią wygodę tak spędzonych chwil. Wszystko to okraszone nowoczesnym designem i całkowitą wodoodpornością umożliwiającą korzystanie ze Smart Wand od marki LELO także podczas kąpieli.

Stymulacja oralna jest dla wielu kobiet niezwykle ważna podczas gry wstępnej, jednak klasyczna oferta wibratorów nie wydaje się być zainteresowana sprostaniem temu zapotrzebowaniu. Na szczęście luksusowe modele masażerów podejmują wyzwania i to z całkiem dobrym skutkiem gdyż obecnie na rynku można znaleźć takie cudo techniki świata doznań, jak LELO Ora 2. Wibrator ten ma postać pierścienia, na którego zewnętrznej krawędzi znajduje się powierzchnia do masażu – przenosi ona wibracje, a magiczna wypustka umiejscowiona pod warstwą silikonu medycznego symuluje ruchy języka, godne najbardziej doświadczonego kochanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *